Thursday, March 12, 2009

Wyróżnienie dla WizzAir od pasażerów

Wizz Air już po raz 5 zdobył nagrodę w plebiscycie Najlepsza Linia Lotnicza 2008, jaki jest organizowany przez portal Pasazer.com. Firma została zwycięzcą w kategorii Najlepsza Tania Linia Lotnicza.

„Utrzymywanie się na pierwszym miejscu w plebiscycie od 5 lat dowodzi,
że decyzja pasażerów jest przemyślana i że w ich opinii Wizz Air świadczy usługi na najwyższym poziomie, troszczy się o bezpieczeństwo i wygodę lotu” - mówi Natasa Kazmer, Dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air – „Jednocześnie nagroda ta jest dla nas wyzwaniem, aby nieustannie dokładać wszelkich starań w celu spełnienia oczekiwań naszych pasażerów”.

W opinii Pawła Cybulaka, Redaktora Naczelnego portalu Pasażer.com nagroda, jaką otrzymał Wizz Air potwierdza silną pozycję linii w Polsce - "Wizz Air znajduje się niezmiennie na podium naszego Plebiscytu w kategorii Najlepsza Tania Linia Lotnicza od 5 lat, czyli od momentu powstania Plebiscytu. Pokazuje to, że firma ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku i zdobyła zaufanie swoich pasażerów. My gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów".

Nagroda przyznana przez portal Pasażer.com jest kolejnym wyróżnieniem, jakie Wizz Air otrzymał w ostatnim czasie. Dwa tygodnie temu przewoźnik został nagrodzony przez Państwowe Porty Lotnicze za największy wzrost ruchu pasażerskiego w 2008 r. w segmencie przewozów nisko-kosztowych w Warszawie.

No comments: